Multimedia

Stypendium Prezydenta Miasta Świętochłowice

Ania Różyczka (4a) i Paulina Hołub (absol.) podczas uroczystej Gali w Centrum Kultury Śląskiej otrzymały stypendium Prezydenta Miasta Świętochłowice Daniela Begera za wybitne wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2022/23. Gratulujemy!!! Galę uświetnił występ artystyczny absolwentów i uczniów naszej szkoły. Zdjęcia: UM Świętochłowice Fotografia Rafał Zduńczyk

Ania Różyczka (4a) i Paulina Hołub (absol.) podczas uroczystej Gali w Centrum Kultury Śląskiej otrzymały stypendium Prezydenta Miasta Świętochłowice Daniela Begera za wybitne wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2022/23. Gratulujemy!!!
Galę uświetnił występ artystyczny absolwentów i uczniów naszej szkoły.

Zdjęcia: UM Świętochłowice
Fotografia Rafał Zduńczyk