Multimedia

Sprawnościowy tor przeszkód

Młodzież naszej szkoły brała udział w 2 edycji toru przeszkód organizowanego przez AWF w Katowicach. Chociaż nie udało się uzyskać miejsca na podium dziękujemy uczniom reprezentującym naszą szkołę za zaangażowanie i pokonanie toru w bardzo dobrym czasie. Młodzież biorąca udział w dzisiejszych zawodach ma zaliczony egzamin sprawnościowy na kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Młodzież naszej szkoły brała udział w 2 edycji toru przeszkód organizowanego przez AWF w Katowicach. Chociaż nie udało się uzyskać miejsca na podium dziękujemy uczniom reprezentującym naszą szkołę za zaangażowanie i pokonanie toru w bardzo dobrym czasie. Młodzież biorąca udział w dzisiejszych zawodach ma zaliczony egzamin sprawnościowy na kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.